+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація

  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація
  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація
  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація
  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація
  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація
  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація
  • Консультація Таролога онлайн, парапсихологічна консультація


Консультація таролога онлайн=Парапсихологічна консультація.

Консультація проходить з відеодзвінком, за допомогою ресурсів: Google Meet; Messenger; WhatsApp; Viber ; Telegramm;  Skype. 

Тривалість онлайн консультацїї: 1година. 

 

З 24.02.2022 року, після повномасштабного вторгнення  росії в Україну, я надаю безкоштовну знахарську, психологічну, парапсихологічну  підтримку, допомогу людям, що рятуються від війни. Я допомагаю людям, які вимушено перебувають в інших країнах, жінкам, чоловіки яких захищають нашу землю, сім’ям, що залишились в Україні, й виживають в умовах війни. Питання з якими до мене звертаються, подивитися на картах, з початку війни: в яку країну вимушено поїхати для безпеки;  що очікує, якщо залишаться; що вбереже від смерті; якою займатися роботою,щоб вижити; коли закінчиться війна; приснився сон, що він означає і до яких подій; що робити щоб вижити; що чекати на цій неділі в зв’язку з війною; чи безпечно їхати саме зараз; чи отримає людина бажаний результат, якщо зробить саме так як запланувала; чи можна довіряти конкретному джерелу людині.

З 19.03.22 веду свій тарологічний щоденник прогнозів що до несправедливої страшної війни для нашої країни. Переможе  Україна, тому що правда за нами, Бог з нами, весь Світ з нами. Рашисти будуть покарані, тому що ніхто не має право приходити в чужий дім, встановлювати свої правила, і красти, забирати насильно, те що йому не належить, забирати ціною людських життів, землю, щоб збільшити свої кроваві території. А нелюди, які знущаються, ґвалтують, катують, схильні до жорстокості і садизму, невиліковно психічно духовно хворі, з тяжкими неусвідомленими травами дитинства. Які не розуміють, що поважають, не тому що бояться, а за людські вчинки. А параноя і маячня з приводу нацистів і бандерівців  в головах багатьох росіян, то взагалі не вкладається в здоровому розумі, як можна в сучасному світі вірити в таку дурню й підтримувати? Або параноїдну ідею, що всі загрожують росії і будуть на них нападати. Це шизофренічний розлад з параноїдним типом мислення й маячнею, ось як це називається в психіатрії. Як можна нападати на інші країни, красти відбирати їх землі, присвоювати собі, а потім говорити, що їм загрожують, тому напали для профілактики? Крадїї самі себе здають.  Вони навіть не розуміють, що не відмиють свою чорну душу, навіть своєю кров’ю, страждання росіян прокляті на століття. А яким же буде жахіттям для їх країни для сімей, матерів, дітей, жити з тими воєнними садистами катами, які знущалися над нашими людьми, ґвалтували і катували наших жінок, дітей, чоловіків. Вони ж те саме будуть продовжувати робити в своїх сім’ях, тому що грань людського в їх головах стерта, і потребує звірств більше й більше, щоб відчути владу над іншими, особливо над тими, хто не може відповісти. Вони будуть знищувати все і всіх навколо себе, поки не знищать себе, ось їх страшна розплата. А ми будемо процвітати після 2026року, і це не зупинити, ми вистраждали ми завоювали право на свободу від росії з їх хворою на всю голову владою. Але багато росіян будуть проситися до нас жити, тому що війна показала наш сучасний рівень життя, єдність в допомозі один одному, віру в Бога в кожному місті селі й хаті, зв’язок і підтримку цивілізованого Світу, працелюбність, любов до роботи на своїй землі, жагу до нових технологій, розвитку. Й тому ми ніколи не будемо с тими хто тягне нас в минуле, й деградацію. В нас немає царів і імперій, ми вклоняємося тільки Богу, який створив землю дав життя.        

 

Таро є ключем до таємних знань Астрології, Алхімії, Магії. Таро є одним з найдревніших інструментів. Кожна колода містить 78 карт: 22 Старших Аркани. Аркан - це секрет, таємниця, на латині, великі таємниці. 56 карт Молодших Арканів- молодші таємниці, які містять чотири масті. Кожна масть складається з 14 карт: 4 фігурних і 10 числових - від десяти до Туза. Структура Таро містить в архетипах Старших Арканів, Число, Астрологічне позначення. Кожна карта має багато значень, і символів.

Найпершою колодою карт, була Вісконті Сфорца, і вона отримала назву «Тароччі». Від назви річки Таро, в північно-центральній Італії, в долині. Прихильники східного походження карт заявили, що вони з села Таро в Верхній Бірмі і озера Таро-Цо на південному заході Тибету. І з'явилася ще одна версія в 18 столітті, що ТАРО, це злиття двох єгипетських слів: TAР -шлях, дорога, РO, РOСРOГ - король, король. ТАРО - дорога королів.

Карл Густав Юнг (психіатр) свого часу побачив, що таємничі (таємниці) Таро відповідають архетипам (психологічним типам людей). А суть молодших  Арканів (таємниць) відносяться до подій в житті людини. І всі люди від народження до смерті проходять певні етапи. І суть, знайти те, що ви відпрацьовуєте, які життєві духовні уроки повинні пройти, де застрягли.  Всі глухі кути, зібрані, показані, розказані в Таро, коли людина не розуміє, яке найкраще рішення для неї.  І терапевтичний сеанс в роботі з Таро, щоб людина розуміла, що з нею відбувається, що їй робити, з чого почати, і як зробити правильний для себе вибір, який принесе бажаний результат.

Коли учень Фрейда К.Г.Юнг в рамках створення аналітичної психології, увів поняття «колективне несвідоме», архетипи, люди ще більше зацікавилися Таро. Архетипи або прототипи, за словами К. Юнга, є діаграмами з формулами, вираженими в поведінці людини. Його основні архетипи збігаються з символами, вираженими в Таро. І він розцінював ворожіння як медитацію і самоаналіз. Старші Аркани є архетипами глобального порядку. Це великі таємниці життя. Це рівні свідомості людини.

 

 

Проживання, перебування тривалий час  в поганих житлових умовах, неякісне харчування, відсутність  питної води та їжі, проблеми в родині, розвивають хронічний стрес у дорослих й дітей, соматичні і психічні захворювання. Від стресостійкості батьків, від їх психічної  реакцій та поведінки, залежить рівень стресу, травматизації дитини, розуміння її власних переживань, проживання травматичного досвіду. Допомагаю оволодіти навичками допомоги дітям й собі для відновлення, опанування техніками зцілення, від перепадів настрою, замкнутість, поганою концентрацією уваги, порушення сну, появою нової звички яка шкодить здоров’ю дитини. В наслідок тривалого стресу, нервової напруги, втрата контролю над своїм життям, посилюється неконтрольований страх за своє життя, люди потребують  психоемоційної підтримки.  В умовах постійної тривоги ми вимушені приймати рішення, щоб вижити. Жах після обстрілів, катувань, ґвалтувань, почуття сорому, агресії, провини, емоційне оціпеніння, сильна втома, коли у повній тиші чуєш сирену  якої немає,  паралізують і заважають пережити травматичний досвід, жити в період невизначеності. Від довготривалого стресу нервова система стає вразливою, призводить до змін в поведінці, посилюється схильність організму до різних захворювань, у чоловіка і жінки може порушуватися робота репродуктивної системи, підвищується стомлюваність, психічне виснаження, збільшується час для відновлення після хвороб й травм. Катастрофічні наслідки війни для здоров’я українців потрібно буде не один рік, і навіть десять, відновлювати, зцілювати за допомогою традиційних і не традиційних методів і способів медицини, психології, духовний розвиток. І я саме допомагаю зцілити три складові в людини фізичну-тіло, психічну-психіка і психологія життя людини, і духовність-віра, совість, духовні уроки, доля. Якщо людина не вчиться приводити своє тіло до здоров’я, людина більше відчуває себе хворою, слабкою,  а ніж здоровою. Якщо людина не вчиться аналізувати психологію свого життя, її психіка швидко виснажується, і практично всі сфери життя руйнуються-сім’я, робота, здоров’я, самореалізація. Якщо людина не вчиться аналізувати духовні уроки, й живе не по совісті своїй, в неї завжди буде відчуття, що йде не своїм шляхом, живе не своїм життям, і не розуміє чому робить одні й ті ж помилки.  Втрата контролю над своїм життям, психічне і фізичне виснаження , в наслідок війни, поганих умов проживання, неякісна їжа вода, та їх відсутність, потребує зцілення тіла, психіки, й души. За допомогою життєво необхідних продуктів харчування, трав’яних зборів , молитов, психотехнік.

 

Наша родина створює прикраси-обереги: сережки, браслети з афірмацією, підсвічники та аромопідставки з різноманітних природних матеріалів: глиняні підсвічники, глиняні аромопідставки на дерев'яних дощечках. Ритуальні свічки. Мандали різнокольорові,  мішечки з травами, мішечки з сіллю, обереги, прикраси-обереги: глиняні, металічні, шкіряні, дерев'яні, з травами та сіллю.

Готуємо для вас домашній хліб, варення, консервацію, м’ясні чіпси, хвойні сиропи, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності.  

Трави, фрукти, овочі, використовуємо, для чаїв, спецій, хліба, варення, консервації, благовонній, оберегів, ритуальних свічок, м’ясних чіпсів, сиропів. 

Люди з давніх часів володіли знаннями та вміннями, про цілющі, властивості рослин, методи і способи фізичного і психічного оздоровлення, зцілення, і практикували в побуті. Тому Знахарство походить від поняття «знати», «відати», «цілити». Мудрість наших предків, передаємо з вуст в уста.

За роки практики допомоги людям у зміцненні психічного і фізичного здоров'я, покращення якості життя, створення гарної Долі,реалізації бажаного. Я зібрала для вас найкращі найефективніші рецепти і рекомендації, науково доказані, та альтернативні, по психології і парапсихології, офіційної медицини і народної (знахарські методи). Так як людина це не тільки тіло, мозок, а Дух і Душа. І для кожної складової в людині, потрібні свої інструменти впливу на проблеми, які відбуваються з нею і в її житті.

Ми з родиною залюбки створили для вас Знахарську Лавку. Мами Люба, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп, консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, та готує з нашими спеціями м'ясні чіпси. Син Богдан, допомагає нарізати чаї та створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастілу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, підсвічники,букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей та дорослих, і проводжу консультації, що вказані у нас на сайті. 

З нашими товарами, домашніми продуктами і послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити, і придбати. 

Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!

«Дари природи, для життєвої сили.»

0.00 грн
  • Є в наявності: 100
  • Модель: 1

Відгуків (0)

Написати відгук

Рекомендовані товари

Книга "Мудрість життя"
Є в наявності Книга "Мудрість життя"
30.00 грн
Блокнот від Міли Мяти
Нет в наличии Блокнот від Міли Мяти
30.00 грн
Консультація дитячого психолога, онлайн
Консультація сімейного психолога онлайн
Консультація знахарська, онлайн
Ментальне Таро Міли М'яти
В наличии Ментальне Таро Міли М'яти
100.00 грн

Featured Articles