+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Ментальне Таро Міли М'яти

  • Ментальне Таро Міли М'яти
  • Ментальне Таро Міли М'яти
  • Ментальне Таро Міли М'яти
  • Ментальне Таро Міли М'яти

Ментальне Таро Міли М’яти з афірмацією  "Я можу все, що хочу!"Колода із 78 карт.

Срібного кольору.

22 Старших Арканів.

56-Молодші Аркани, з чотирьох мастей.  Кожна масть складається з 14 карт-4 фігурні і 10 числових, від Туза до десяти.

Таро без картинок, малюнків, образів. На кожній карті написаний короткий опис і значення. Це допомагає практикам, кому тяжко візуалізувати, або ж не бачать образи, а також  для швидкого запам’ятовування класичного значення кожної карти. Розшифровку карт я накопичувала роками, з історичних данних різних народів, моїх вчителів , за якими я спостерігала, захоплювалася (покійної бабусі Люби;  вчителя історії і засновника школи Таро; відьми, яка створила велику світову імперію; лікар психіатр, психотерапевт, хірург , травник, маг, вчений,  який парапсихологію вивів на рівень доказової, засновник Ассоціації Магів). З етичних міркувань імен і прізвищ не називаю. Тому писала і створювала колоду враховуючи історичні, психологічні, медичні, магічні знання, як доказові, так і альтернативні. А також свій професійний досвід, допомоги людям в складних життєвих ситуаціях, і зміцнення фізичного і психічного здоров'я. Як медичний психолог дитячий і сімейний, парапсихолог, таролог, рунолог, консультант в області традиційної і народної медицини, медична сестра.

За роки практики я переконалась, що не всі життєві історії ситуації, проблеми,  можливо пояснити логічно, і допомогти класичними науково доведеними методами і способами. При зверненні до мене за допомогою, я завжди виключаю психологічні, медичні причини. І навпаки, якщо є магічна проблема, психологія і медицина в класичному вигляді, не допоможуть, підтримати і наслідки залатати можуть, але стан і життя людини не покращиться . Карти Таро чітко показуть причини і наслідки. А вибір за людиною.

Моє Таро підходить для спеціалістів з досвідом. Які зможуть із вказаних коротких описів на картах намалювати цілу картину, побачит життєві сценарії, і допомогти собі і людям, в складних життєвих обставинах.

В розділі Психологічна і Знахарська література ви можете придбати мою книгу «Таро з Мілою М’ятою, мій досвід, містичні магічні казки про Таро та Руни. За допомогою якої ви зрозумієте всю систему Таро. А також отримаєте історичні книжні знання, з різних світових джерел.  Ця книга являється для мене настільною, тому готова ділитися з вами. Знаю, якщо вас цікавить Таро, то вона вам стане гарним помічником. Книга створена власноруч.

 Наша родина створює прикраси-обереги: сережки, браслети з афірмацією, підсвічники та аромопідставки з різноманітних природних матеріалів: глиняні підсвічники, глиняні аромопідставки на дерев'яних дощечках. Мандали різнокольорові,  мішечки з травами, мішечки з сіллю, обереги, прикраси-обереги: глиняні, металічні, шкіряні, дерев'яні, з травами та сіллю. 

Трави, фрукти, овочі, використовуємо, для чаїв, спецій, хліба, варення, консервації, благовонній, оберегів, ритуальних свічок, м’ясних чіпсів, сиропів. 

Наша Родина обожнює трав’яні чаї з різних рослин, трав, ягід, дерев, овочів, фруктів, коріння, горіхів, щоб заспокоїтися після робочого дня, наприклад, м'ятним чаєм з кропивою. А зранку випити фруктово-ягідний чай, з подорожником і ялинкою. Смакота і користь навколо, і всі рослини святі і цілющі. Готуємо для вас бананові чіпси, яблуневі чіпси, сухі фрукти, овочі, домашню пастілу, фруктові чіпси, спеції, домашній хліб, варення, консервацію, м’ясні чіпси, хвойні сиропи, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності. 

Раніше знахарі знали, що росте біля хати в людини, ті рослини їй потрібно споживати для здоров'я. Вийдеш у двір, зірвеш в чайник лободу, квіти яблуні, бадилля моркви, петрушки, та буряка, гарбузове насіння, гарбуз, квітка кульбаби, гілка малини, троянда. І такий збір подарує вам енергію, поживні речовини для організму, та насолоду від чаювання. 

Люди з давніх часів володіли знаннями та вміннями, про цілющі, властивості рослин, методи і способи фізичного і психічного оздоровлення, зцілення, і практикували в побуті. Тому Знахарство походить від поняття «знати», «відати», «цілити». Мудрість наших предків, передаємо з вуст в уста.

Ми з родиною залюбки створили для вас Знахарську Лавку. Мами Люба, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп, консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, та готує з нашими спеціями м'ясні чіпси. Син Богдан, допомагає нарізати чаї та створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастілу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, підсвічники,букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей та дорослих, і проводжу консультації, що вказані у нас на сайті. 

 Я, Міла М'ята (Курякова Людмила Миколаївна), дипломований, сертифікований,  медичний психолог, гештальт консультант дитячий і сімейний, спеціаліст в області арт-терапії, консультант сексуальних дисфункцій і дисгармоній сімейних пар, медична сестра, консультант по збалансованому харчуванню, і в області нетрадиційної, народної медицини, таролог, рунолог, парапсихолог. Досвід роботи в медицині, з 1999 року, в психології з 2007 року, як у офіційних  медичних закладах, психологічних центрах, і приватна практика.

За роки медичної і психологічної практики допомоги людям у зміцненні психічного і фізичного здоров'я, покращення якості життя, створення гарної Долі,реалізації бажаного. Я зібрала для вас найкращі найефективніші рецепти і рекомендації, науково доказані, та альтернативні, по психології і парапсихології, офіційної медицини і народної. Так як людина це не тільки тіло, мозок, а Дух і Душа. І для кожної складової в людині, потрібні свої інструменти впливу на проблеми, які відбуваються з нею і в її житті.

Ви можете придбати мою психологічну та знахарську літературу: 37 рекомендацій з харчування від Міли М'яти; Мудрість Життя, Щоденник натхнення; Рецепти здорової їжі, для зміцнення здоров'я, та нормальної ваги; Календар на рік; Психологічні казки для дітей; Містичні казки для дорослих.


З нашими товарами, домашніми продуктами і послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити, і придбати. Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!

 

"Дари природи, для життєвої сили!"


100.00 грн
  • В наличии
  • Модель: 1

Відгуків (0)

Написати відгук

Рекомендовані товари

Консультація Таролога онлайн
Є в наявності Консультація Таролога онлайн
0.00 грн