+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Консультація дитячого психолога онлайн, рекомендації

Блокнот від Міли Мяти
Нет в наличии Блокнот від Міли Мяти
Ціна: 30.00 грн
Консультація дитячого психолога, онлайн
Консультація знахарська, онлайн
Є в наявності Консультація знахарська, онлайн
Ціна: 0.00 грн
Консультація сімейного психолога онлайн
Психологічна консультація онлайн, індивідуальна
Консультація дитячого психолога онлайн, рекомендації
До мене звертаються з проханням усунути такі проблеми у дитини :

 -Істерики

 -Страхи

- Проблемна, важка, неслухняна дитина 

- Розлади харчової поведінки

- Вікові кризи

-Сформувати відповідальність та самостійність

-Негативна-погана поведінка

-Дитина зазнала сексуального насильства

- Дитячі психологічні травми

-Психологічні проблеми у дитини після розлучення батьків.

- Агресивність, образливість, сором'язливість у дитини.

- Дитина переживає важкий час.

- Протести, впертість.

- Невпевненість.

-Він нічого не хоче.

-Проблеми освіти та особистісного розвитку.

 

У сім'ях, які  звертаються, найчастіше:

-Дисфункціональні відносини в сім'ї.

- Неправильне спілкування і травмування дитячої психіки.

-Жорстоке поводження з дітьми (фізичне покарання, дитяче насильство над іншими членами сім'ї, сексуальне насильство, молодість, використання привілеїв для дорослих, залякування, погрози, ізоляція, емоційне насильство, економічне насильство).

 

Я допомогаю батькам і навчаю їх:

-Побудувати нормальні відносини з дитиною.

 -Створити благополучне формування дитини в сім'ї.

- Способи правильного спілкування без насилля.

- Щоб дитина чула і слухала вас, без фізичного, економічного, насильства.

 -Конструктивне і мирне вирішення сімейних конфліктів.

 - Домовлятися зі своєю дитиною.

 - Адекватна дисципліна.

-Адекватні покарання-обмеження.

 -Допомагати  своїй дитині висловлювати, нормально виражати емоції, і навчитися керувати своїм емоційним станом.

Після консультації, для батьків готую тематичні рекомендації (способи, тактику спілкування, і взаємодії з дитиною), що покращують самопочуття дитини і якість життя сім'ї в цілому.

 Онлайн консультації, онлайн психологічна допомога і підтримка дає вам можливість швидко відповісти на хвилюючі питання з будь-якої точки світу. 

Я адаптував психологічні методи і способи допомогти для онлайн-зустрічей, і вони ніяк не відрізняються від офлайн, діагностики, психокорекції, психотерапії. По відеозв'язку чую і бачу: як ви виглядаєте, в якому фізичному і психічному стані, як ви реагуєте, на ті чи інші травматичні ситуації, як поводиться ваша дитина, ваше спілкування і взаємодія з чоловіком, дружиною та іншими важливими деталями, для мене, як спеціаліста, рекомендувати вам, що допоможе вирішити проблему.

Психотерапія - від грецькоїуша та догляду, піклування, лікування. Лікування психологічними методами. Усунути емоційну напругу, дискомфорт, вільно висловлювати почуття, розуміти себе і свої внутрішні проблеми, змінювати ставлення до себе і оточуючого світу. Знайти і тестувати нові способи мислення і поведінки. За допомогою величезної кількості методів з лікувальними факторами:  творча діяльність (арт-терапія); лікувальний вплив природи (натурпсихотерапія); література (бібліотерапія); мистецтво, музика (музична терапія). Я застосовую ці напрямки психотерапії. А лікувати психічні розлади, за допомогою мед.препаратів, направляю до психіатрів.  


Ви можете придбати мою психологічну та знахарську літературу: 37 рекомендацій з харчування від Міли М'яти; Мудрість Життя, Щоденник натхнення; Рецепти здорової їжі, для зміцнення здоров'я, та нормальної ваги; Календар на рік; Психологічні казки для дітей; Містичні казки для дорослих.

Наша родина створює прикраси-обереги: сережки, браслети з афірмацією, підсвічники та аромопідставки з різноманітних природних матеріалів: глиняні підсвічники, глиняні аромопідставки на дерев'яних дощечках. Мандали різнокольорові,  мішечки з травами, мішечки з сіллю, обереги, прикраси-обереги: глиняні, металічні, шкіряні, дерев'яні, з травами та сіллю.

Готуємо для вас домашній хліб, варення, консервацію, м’ясні чіпси, хвойні сиропи, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності.  

Трави, фрукти, овочі, використовуємо, для чаїв, спецій, хліба, варення, консервації, благовонній, оберегів, ритуальних свічок, м’ясних чіпсів, сиропів. 

Наша Родина обожнює трав’яні чаї з різних рослин, трав, ягід, дерев, овочів, фруктів, коріння, горіхів, щоб заспокоїтися після робочого дня, наприклад, м'ятним чаєм з кропивою. А зранку випити фруктово-ягідний чай, з подорожником і ялинкою. Смакота і користь навколо, і всі рослини святі і цілющі. Раніше знахарі знали, що росте біля хати в людини, ті рослини їй потрібно споживати для здоров'я. Вийдеш у двір, зірвеш в чайник лободу, квіти яблуні, бадилля моркви, петрушки, та буряка, гарбузове насіння, гарбуз, квітка кульбаби, гілка малини, троянда. І такий збір подарує вам енергію, поживні речовини для організму, та насолоду від чаювання. 

Люди з давніх часів володіли знаннями та вміннями, про цілющі, властивості рослин, методи і способи фізичного і психічного оздоровлення, зцілення, і практикували в побуті. Тому Знахарство походить від поняття «знати», «відати», «цілити». Мудрість наших предків, передаємо з вуст в уста.

 Я, Міла М'ята (Курякова Людмила Миколаївна), дипломований, сертифікований,  медичний психолог, гештальт консультант дитячий і сімейний, спеціаліст в області арт-терапії, консультант сексуальних дисфункцій і дисгармоній сімейних пар, медична сестра, консультант по збалансованому харчуванню, і в області нетрадиційної, народної медицини, таролог, рунолог, парапсихолог. Досвід роботи в медицині, з 1999 року, в психології з 2007 року, як у офіційних  медичних закладах, психологічних центрах, і приватна практика.

За роки медичної і психологічної практики допомоги людям у зміцненні психічного і фізичного здоров'я, покращення якості життя, створення гарної Долі,реалізації бажаного. Я зібрала для вас найкращі найефективніші рецепти і рекомендації, науково доказані, та альтернативні, по психології і парапсихології, офіційної медицини і народної. Так як людина це не тільки тіло, мозок, а Дух і Душа. І для кожної складової в людині, потрібні свої інструменти впливу на проблеми, які відбуваються з нею і в її житті.

Ми з родиною залюбки створили для вас Знахарську Лавку. Мами Люба, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп, консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, та готує з нашими спеціями м'ясні чіпси. Син Богдан, допомагає нарізати чаї та створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастілу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, підсвічники,букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей та дорослих, і проводжу консультації, що вказані у нас на сайті. 

З нашими товарами, домашніми продуктами і послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити, і придбати. 

Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!«Дари природи, для життєвої сили.»