+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Психологічна консультація онлайн, індивідуальна-Покращення психічного стану

Психологічна консультація онлайн, індивідуальна
Психологічна консультація онлайн, індивідуальна-Покращення психічного стану
Я допомагаю, коли вам необхідно:

1.Не вистачає психологічної інформації та навичок, для реалізації бажаного результату.

2.Зрозуміти проблемну життєву ситуацію, і які необхідні зміни для реалізації бажаного.

3.Зрозуміти себе, необхідні зміни, щоб психологічний і фізичний стан покращився.

4.Позбутися проблеми, і навчитися справлятися самостійно в майбутньому з подібними ситуаціями.

5. Профілактика психічних розладів, шляхом психокорекції неадаптивної, неконструктивної, поведінки, рис характеру, що призвели до життєвих труднощів. Зміна думок, дій і почуттів в повсякденному житті. 

Зняти емоційної напруги, підтримка, інформація про причини і способи вирішення проблемних ситуацій. Зламати глухий кут і знайти рішення, тобто змінити своє ставлення до проблемної ситуацій. Посилити відповідальність, показати реальність  різноманітності рішень. Психокорекція психологічних труднощів, поліпшення якості життя. Змінюючи поведінку та особистий розвиток (самосвідомість та саморозуміння).

Онлайн консультації, онлайн психологічна допомога і підтримка дає вам можливість швидко відповісти на хвилюючі питання з будь-якої точки світу. 

Я адаптувала психологічні методи і способи допомоги для онлайн-зустрічей, і вони ніяк не відрізняються від офлайн, діагностики, психокорекції, психотерапії. По відеозв'язку чую і бачу: як ви виглядаєте, в якому фізичному і психічному стані, як ви реагуєте, на ті чи інші травматичні ситуації, як поводиться ваша дитина, ваше спілкування і взаємодія з чоловіком, дружиною та іншими важливими деталями, для мене, як спеціаліста, рекомендувати вам, що допоможе вирішити проблему.

Психотерапія - від грецькоїуша та догляд, піклування, лікування. Лікування психологічними методами. Усунути емоційну напругу, дискомфорт, вільно висловлювати почуття, розуміти себе і свої внутрішні проблеми, змінювати ставлення до себе і оточуючого світу. Знайти і тестувати нові способи мислення і поведінки. За допомогою величезної кількості методів з лікувальними факторами:  творча діяльність (арт-терапія); лікувальний вплив природи (натурпсихотерапія); література (бібліотерапія); мистецтво, музика (музична терапія). Я застосовую ці напрямки психотерапії. А лікувати психічні розлади, за допомогою мед.препаратів, направляю до психіатрів.  

Правильне розуміння проблеми, впливу психічного фактору на соматичний (організм) стан має велике значення в розвитку і перебігу хвороби, як в погіршенні, так і в поліпшенні. Наприклад, коли людина турбується, її стан слизових оболонок, секреторнх і рухових здібностей шлунка, і реакція організму,  на введення препаратів, змінюється, при їх введенні немає бажаного лікувального ефекту. Негативні наслідки тривожності, роздратування, серцево-судинної функції, підвищення артеріального тиску, зміни ЕКГ, згортання і в'язкість крові. При негативних емоціях кров змінює вміст адренергічних речовин.  При вмілій психологічно спрямованій розмові підвищується емоційний тонус, вдосконалюються адаптивні механізми організму, а це позитивно по суті впливає на ефективність лікування. Захворювання, пов'язане з діагностикою, лікувальними маніпуляціями, ізоляцією, незвичайною ситуацією, впливає на психіку людини, викликає депресивні стани, або занепокоєння, збудження, агресію.

Тому яким би не був фізичний стан, незалежно від того, на що хворіє людина, потрібно працювати - балансуючи, психоемоційний стан. Тоді відновлення буде набагато ефективніше, і швидше. А головне, якщо ви працюєте зі своєю психікою, психологією, буде довгостроковий стабільний, результат, і часто, не поверння до хвороби, і  хворобливого, патологічного стану.


Ви можете придбати мою психологічну та знахарську літературу: 37 рекомендацій з харчування від Міли М'яти; Мудрість Життя, Щоденник натхнення; Рецепти здорової їжі, для зміцнення здоров'я, та нормальної ваги; Календар на рік; Психологічні казки для дітей; Містичні казки для дорослих.

Наша родина створює прикраси-обереги: сережки, браслети з афірмацією, підсвічники та аромопідставки з різноманітних природних матеріалів: глиняні підсвічники, глиняні аромопідставки на дерев'яних дощечках. Мандали різнокольорові,  мішечки з травами, мішечки з сіллю, обереги, прикраси-обереги: глиняні, металічні, шкіряні, дерев'яні, з травами та сіллю.

Готуємо для вас домашній хліб, варення, консервацію, м’ясні чіпси, хвойні сиропи, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності.  

Трави, фрукти, овочі, використовуємо, для чаїв, спецій, хліба, варення, консервації, благовонній, оберегів, ритуальних свічок, м’ясних чіпсів, сиропів. 

Наша Родина обожнює трав’яні чаї з різних рослин, трав, ягід, дерев, овочів, фруктів, коріння, горіхів, щоб заспокоїтися після робочого дня, наприклад, м'ятним чаєм з кропивою. А зранку випити фруктово-ягідний чай, з подорожником і ялинкою. Смакота і користь навколо, і всі рослини святі і цілющі. Раніше знахарі знали, що росте біля хати в людини, ті рослини їй потрібно споживати для здоров'я. Вийдеш у двір, зірвеш в чайник лободу, квіти яблуні, бадилля моркви, петрушки, та буряка, гарбузове насіння, гарбуз, квітка кульбаби, гілка малини, троянда. І такий збір подарує вам енергію, поживні речовини для організму, та насолоду від чаювання. 

Люди з давніх часів володіли знаннями та вміннями, про цілющі, властивості рослин, методи і способи фізичного і психічного оздоровлення, зцілення, і практикували в побуті. Тому Знахарство походить від поняття «знати», «відати», «цілити». Мудрість наших предків, передаємо з вуст в уста.

 Я, Міла М'ята (Курякова Людмила Миколаївна), дипломований, сертифікований,  медичний психолог, гештальт консультант дитячий і сімейний, спеціаліст в області арт-терапії, консультант сексуальних дисфункцій і дисгармоній сімейних пар, медична сестра, консультант по збалансованому харчуванню, і в області нетрадиційної, народної медицини, таролог, рунолог, парапсихолог. Досвід роботи в медицині, з 1999 року, в психології з 2007 року, як у офіційних  медичних закладах, психологічних центрах, і приватна практика.

За роки медичної і психологічної практики допомоги людям у зміцненні психічного і фізичного здоров'я, покращення якості життя, створення гарної Долі,реалізації бажаного. Я зібрала для вас найкращі найефективніші рецепти і рекомендації, науково доказані, та альтернативні, по психології і парапсихології, офіційної медицини і народної. Так як людина це не тільки тіло, мозок, а Дух і Душа. І для кожної складової в людині, потрібні свої інструменти впливу на проблеми, які відбуваються з нею і в її житті.

Ми з родиною залюбки створили для вас Знахарську Лавку. Мами Люба, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп, консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, та готує з нашими спеціями м'ясні чіпси. Син Богдан, допомагає нарізати чаї та створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастілу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, підсвічники,букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей та дорослих, і проводжу консультації, що вказані у нас на сайті. 

З нашими товарами, домашніми продуктами і послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити, і придбати. 

Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!«Дари природи, для життєвої сили.»