+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Сухі фрукти, овочі, пастіла, фруктові чіпси-домашня сушка

Банани сухі 100 гр
Нет в наличии Банани сухі 100 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева
Нет в наличии Пастіла яблунева
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева 100 гр
Нет в наличии Пастіла яблунева 100 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева 200 гр
Нет в наличии Пастіла яблунева 200 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева, 300 гр
Нет в наличии Пастіла яблунева, 300 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева, 400 гр
Нет в наличии Пастіла яблунева, 400 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева, 500 гр
Нет в наличии Пастіла яблунева, 500 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунева, 600 гр
Нет в наличии Пастіла яблунева, 600 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастіла яблунево-вишнева, 500 гр
Нет в наличии Пастіла яблунево-вишнева, 500 гр
Ціна: 0.00 грн
Пастілашки
Нет в наличии Пастілашки
Ціна: 0.00 грн
Чіпси ананасові
Нет в наличии Чіпси ананасові
Ціна: 0.00 грн
Чіпси апельсинові
Нет в наличии Чіпси апельсинові
Ціна: 0.00 грн
Чіпси бананові
Нет в наличии Чіпси бананові
Ціна: 0.00 грн
Чіпси гарбузові
Є в наявності Чіпси гарбузові
Ціна: 40.00 грн
Чіпси кокосові
Нет в наличии Чіпси кокосові
Ціна: 0.00 грн
Чіпси мандаринові
Нет в наличии Чіпси мандаринові
Ціна: 0.00 грн
Чіпси яблуневі-чіпси з яблук-солодкі
Нет в наличии Чіпси яблуневі-чіпси з яблук-солодкі
Ціна: 0.00 грн
Сухі фрукти, овочі, пастіла, фруктові чіпси-домашня сушка


 

Сушка фруктів й овочів - це відмінний спосіб збільшити термін зберігання продуктів, який використовується людьми із незапам'ятних часів. При сушінні зберігаються практично всі корисні речовини та властивості продуктів, що дозволяє отримувати таким чином здорові й корисні сушені варіанти ваших улюблених літніх ласощів.

 

Сухофрукти й пастила - наші улюблені продукти в міжсезоння

 Сухофрукти та пастила - це ті продукти, які наша сім'я дуже любить вживати в різних варіантах, особливо в міжсезоння, коли свіжих плодів вже немає. Для їх приготування ми використовуємо найсвіжіші, смачні, ароматні плоди, та при правильній обробці це дозволяє отримувати просто відмінні на смак сушені сухофрукти.

Як й багато хто з вас, ми дуже любимо яблука та, мабуть, тому пастила з яблук - це є одна з найбільш популярних сушок в нашій родині. Для його приготування ми використовуємо різні сорти солодких й кисло-солодких яблук та їх композиції, що дозволяє отримувати цілий букет смаків в кінцевому продукті.

 

Чіпси фруктові - ідеальне рішення для тропічних фруктів

 Крім традиційної сушки останнім часом ми також дуже полюбили чіпси фруктові. Їх особливість в тому, що фрукти нарізуються тонкими скибочками й сушаться в певному температурному режимі, що дозволяє зберегти їх натуральний смак, запах та навіть колір. Тому чіпси фруктові - ідеальне рішення для тропічних фруктів.

При сушінні ми використовуємо виключно натуральні інгредієнти, без будь-яких синтетичних добавок, тому наші сухофрукти й пастила абсолютно екологічні, безпечні та корисні для вживання в будь-якому віці. Й, до речі, наша дитина, з двох років,  їх теж дуже любить.

Придбати наші сушені сухофрукти ви можете, переходячи по посиланнях в описі кожного з них нижче, або кліпаючи на їх фотографії у верхній частині сторінки.

 

Банани сухі

 Сухі банани - один з останніх продуктів, виготовлення яких ми успішно освоїли. Попри наш достатній досвід в сушінні, спочатку при сушінні банани досить сильно темніли. Нам довелося напрацювати свою певну технологію для того, щоб банани сухі зберігали максимальну схожість з вхідним фруктом, як за смаковими характеристиками, так й, що особливо важливо за зовнішнім виглядом.

Й тепер ми раді вам запропонувати відмінні за своїми смаковими якостями сушені банани з органічним, практично оригінальним кольором.

 

Пастила яблунева

 Як я вже говорила - наша сім'я дуже любить різні сорти яблук й тому ми робимо велику кількість найрізноманітнішої яблуневої пастили.

Для її приготування ми ретельно готуємо свіжі яблучка - миємо, видаляємо хвостики й насіння. Потім ми подрібнюємо підготовлені яблука на шматки, і доводимо до кипіння, щоб отримати яблуневе пюре. Далі яблуневе пюре подрібнюємо до пастоподібного стану й наносимо тонким шаром отриману масу на спеціальні піддони. Після висушування, пастила яблунева згортається й формується в красиві та зручні для вживання рулетики, які ми вам пропонуємо купити в фасовках 100г, 200г, 300г, 400г, 500г і 600г.

 

Пастила яблунево-вишнева

 Окрему увагу в нашій родині заслужила пастила яблунево-вишнева. Вона готується аналогічним чином, як і пастила яблунева, але, як й випливає з назви, до яблуневого пюре перед сушінням ми додаємо пюре зі стиглої вишні. Поєднання двох цих плодів дає просто неперевершений яблуневий смак пастили, гармонійно посилений вишневою кислинкою. Купити пастилу яблунево-вишневу ви можете в фасуванні 500 г.

 

Чіпси фруктові

 Для приготування фруктових чіпсів ми перепробували практично всі доступні нам продукти й в підсумку вибрали для вас найбільш вдалі й смачні їх варіанти.

На сьогодні наша сім'я рада вам запропонувати чіпси фруктові в наступних варіантах:

Для приготування будь-яких видів чіпсів ми завжди використовуємо тільки стиглі, свіжі плоди, які вибираємо спеціально для їх приготування. У процесі приготування ми їх ретельно очищаємо. У деяких випадках, як, наприклад з бананом й кокосом, необхідно очистити від зовнішньої оболонки. Потім слід нарізати тонкими слайсами й безпосередньо процес самої сушки.

Для різних фруктів режими сушіння можуть істотно відрізнятися по температурі й тривалості, але в остаточному результаті після її закінчення ми завжди отримуємо найкращий результат при якому максимально збережені всі можливі корисні властивості вихідних продуктів.