+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Знахарський набір-хліб,м'ясні чіпси,спеції,чай

Знахарський набір-домашній хліб, м'ясні чіпси, спеції,чай


Склад: хліб домашній від Дмитра; курячі м'ясні чіпси; знахарський чай фруктовий; спеція універсальна; спеція овочева; спеція-суміш зелені.

Вага набору: 1800 гр.

Хліб=1300гр.

М'ясні чіпси-100гр.

Чай-100гр.

Спеції 3 уп, по 100гр=300гр.

Упаковка може змінюватися, але суть "Знахарський набір-хліб,м'ясні чіпси,спеції,чай" залишається.

Термін придатності: хліб-7 днів, м'ясні чіпси-14 днів, чай і спеціїї-3 місяці, в закритій упаковці.

Зберігати в сухому темному місці, при температурі +-18С, вологість не вище 70%

Готує: Родина Знахарської Лавки, Міла і Дмитро, Україна, Київ.

 

 

Готує  "Знахарський набір-хліб, м'ясні чіпси, спеції,чай" під замовлення, з повною оплатою.

Замовлення готове на слідуючий день.

 

Готуємо для вас знахарські подарункові набори, знахарські набори, бананові чіпси, яблуневі чіпси, сухі фрукти, овочі, домашню пастілу, фруктові чіпси, спеції, домашній хліб, варення, консервацію, м’ясні чіпси, хвойні сиропи, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності. 

Наша родина створює прикраси-обереги: сережки, браслети з афірмацією, підсвічники та аромопідставки з різноманітних природних матеріалів: глиняні підсвічники, глиняні аромопідставки на дерев'яних дощечках. Мандали різнокольорові,  мішечки з травами, мішечки з сіллю, обереги, прикраси-обереги: глиняні, металічні, шкіряні, дерев'яні, з травами та сіллю. 

Трави, фрукти, овочі, використовуємо, для чаїв, спецій, хліба, варення, консервації, благовонній, оберегів, ритуальних свічок, м’ясних чіпсів, сиропів. 

Люди з давніх часів володіли знаннями та вміннями, про цілющі, властивості рослин, методи і способи фізичного і психічного оздоровлення, зцілення, і практикували в побуті. Тому Знахарство походить від поняття «знати», «відати», «цілити». Мудрість наших предків, передаємо з вуст в уста.

Ми з родиною залюбки створили для вас Знахарську Лавку. Мами Люба, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп, консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, та готує з нашими спеціями м'ясні чіпси. Син Богдан, допомагає нарізати чаї та створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастілу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, підсвічники,букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей та дорослих, і проводжу консультації, що вказані у нас на сайті. 


З нашими товарами, домашніми продуктами і послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити, і придбати. 

Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!


 "Дари природи, для життєвої сили!"

0.00 грн
  • Нет в наличии
  • Модель: 8

Відгуків (0)

Написати відгук