+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Психологічні онлайн консультації- дитячий сімейний психолог

Блокнот від Міли Мяти
Нет в наличии Блокнот від Міли Мяти
Ціна: 30.00 грн
Консультація дитячого психолога, онлайн
Консультація сімейного психолога онлайн
Консультація Таролога онлайн
Є в наявності Консультація Таролога онлайн
Ціна: 0.00 грн
Психологічна консультація онлайн, індивідуальна
Психологічні онлайн консультації- дитячий сімейний психолог Консультація психолога онлайн.

 У житті кожного з нас з різних причин може виникнути ситуація, коли може знадобитися професійна психологічна допомога.

Такими, найбільш частими причинами, можуть бути:

 • проблеми у взаєминах з оточуючими, наприклад з родичами, близькими, або колегами;
 • складна життєва ситуація, що вимагає прийняття вивірених рішень для досягнення бажаного результату;
 • внутрішня психологічна пригніченість, незадоволеність і дисгармонія;
 • необхідність корекції негативних рис характеру, деструктивних поведінкових реакцій;
 • профілактика можливих психологічних і психічних розладів;
 • освоєння практик подолання різних життєвих проблем і способів зменшення ймовірності виникнення подібних ситуацій в майбутньому.

На окрему увагу заслуговують випадки фізичних (соматичних) захворювань. У таких ситуаціях особливо важливо забезпечити позитивний психічний стан людини, який здатен багаторазово полегшити, як протягом самої хвороби, так і прискорити процес одужання.

Це тільки найосновніші випадки, коли вам може знадобитися пошук психолога. У житті їх насправді значно більше, адже кожен з нас унікальний і по-своєму неповторний.

 

Термін Психотерапія є поєднанням двох грецьких слів - психе, або психея, що означають поняття дух, або душа, і терапія, під яким розуміється догляд, або турбота.

Сучасна психотерапія має в своєму розпорядженні величезною кількістю методів з різними терапевтичними факторами. Ось тільки деякі з них:

 • арт-терапія в основі якої лежить яка-небудь творча діяльність;
 • бібліотерапия, що використовує в якості фактора літературу;
 • музикотерапія - прослуховування відповідних композицій;
 • фототерапія - терапевтичний ефект ініціюється переглядом фотографій;
 • натурпсихотерапія - популярний і розвивається останнім часом напрямок, в основі якого лежить спілкування людини з природою в різних її проявах.

Завдяки динамічному розвитку інформаційних технологій сьогодні якісна консультація психолога онлайн доступна будь-якій людині, що має смартфон, або комп'ютер з виходом в інтернет, не залежно від її місця проживання.

Мною були розроблені і успішно застосовуються авторські методи і способи взаємодії з людиною під час віддалених зустрічей, виступаючи при цьому, як онлайн психолог.

Їх застосування дозволило помітно підвищити ефективність і якість моєї роботи. І зараз це дозволяє мені також успішно вирішувати проблеми людей, як і психолога консультація якого проводяться у формі традиційних особистих зустрічей.

Згодом, на базі цих методів мною були створені цілі окремі програми для онлайн консультацій за кількома різними напрямками.

 Консультація сімейного психолога онлайн.

 Основними джерелами порушень в житті сім'ї є прояви різних дисфункцій і дисгармоній. Конфлікти, що ведуть до психічних травм, негативний психологічний досвід, вразливість окремих членів сім'ї є найбільш частими подібними джерелами.

При проведенні консультацій, як сімейний психолог я можу вибрати кілька напрямків роботи, які будуть залежати від ступеня тяжкості впливу на вас і членів вашої сім'ї існуючих проблем, або конфліктів.

Перше - вивчення і психодіагностика вашої родини, робота з сімейної психологічної профілактики та психокорекції сімейних взаємовідносин. А саме аналіз біографічних даних, сімейних відносин і функцій, стану подружніх відносин, розвитку сім'ї, характерних проблем і розладів. Далі в ході сімейних консультацій виявляються основні причини порушень сімейних відносин і зниження задоволеності сімейним життям.

Друге - використання сімейної психотерапії в разі, коли у кого-небудь з членів сім'ї, виник психічний розлад. В такому випадку підбір псіхокорректуючих і психотерапевтичних методів проводиться виключно після консультації і отримання рекомендацій психіатра, а способи виявлення джерел порушень при цьому можуть включати в себе обстеження, спостереження і глибокий аналіз усіх можливих аспектів сімейних і подружніх взаємин.

 Дитячий психолог, онлайн консультація.

 Дитяча психологія має суттєві відмінності від психології дорослої людини, а крім того, в зв'язку з активним розвитком, у дітей в різному віці, вони також дуже сильно різниться. Це означає, що будь-який професійний дитячий психолог, зобов'язаний враховувати не тільки різницю між дитиною і дорослим, а також і те якого віку перед ним дитина.

Психологічні проблеми в дитинстві також вельми своєрідні, наприклад:

 • погана поведінку, неслухняність, протести, упертість і істерики;
 • дитячі психологічні травми;
 • порушення харчової поведінки;
 • страхи;
 • вікові кризи;
 • проблеми через пережите насильство, в тому числі і сексуальне;
 • підвищена агресія, розгальмування, або навпаки - надмірна сором'язливість, образливість, плаксивість;
 • проблеми розвитку особистості.

У всіх подібних і багатьох інших випадках на консультаціях дитячого психолога онлайн я прагну в першу чергу навчити батьків і старших членів сім'ї будувати нормальні відносини з їхніми дітьми і створювати сприятливі умови для різнобічного розвитку дитини в сім'ї.

Подібна сімейна психологічна робота на сьогодні вже дозволила багатьом сім'ям навчитися конструктивно і мирно вирішувати сімейні конфлікти, сформувати у дітей відповідальність і самостійність, забезпечити адекватну дисципліну і покарання-обмеження при її недотриманні, домогтися, щоб дитина вас не тільки чула, а й слухала, взагалі без використання будь-яких видів насильства над її особистістю.

 Індивідуальна консультація психолога.

 Специфіка роботи онлайн психолога полягає перш за все в тому, що людина, якій потрібна допомога, під час зустрічі не знаходиться в безпосередній близькості. Однак, завдяки сучасним засобам зв'язку і передачі інформації, і моїм вже згаданим авторськими методиками і програмами це більш не є обмеженням.

Спілкуючись з вами в режимі відеозв'язку, при індивідуальній консультації я можу вас чути і бачити. Це дозволяє мені оцінювати те, як ви виглядаєте, в якому фізичному і психоемоційному стані перебуваєте, як ви реагуєте, на ті, чи інші подразники. Точно так же я можу зрозуміти, наприклад, як поводиться ваша дитина, або на якому рівні знаходиться ваша взаємодія з членами сім'ї і інші важливі для мене, як для фахівця, деталі, щоб порекомендувати, саме те, що допоможуть вирішити вашу проблему.

 

Якщо вам вас цікавить пошук психолога, або вам необхідний психолог консультація якого проводиться в режимі онлайн я, Міла М'ята, будучи дипломованим і сертифікованим медичним психологом, дитячим і сімейним гештальт-консультантом з багаторічним досвідом роботи, готова допомогти вам і вашим близьким впоратися з будь-якими життєвими труднощами, допомогти у вирішенні проблем і набуття гармонії і здоров'я.

 

Хочу також додати, що за роки медичної та психологічної практики допомоги людям в зміцненні фізичного і психічного здоров'я, поліпшення якості життя, створення гарної Долі, реалізації бажаного. Я зібрала для вас найкращі практично ефективні рецепти і рекомендації, науково доведені і альтернативні, з психології та парапсихології, офіційній медицині і народної. Так як людина, це не тільки тіло, мозок, а Дух і Душа. І для кожної складової в людині, потрібні свої інструменти впливу на проблеми, які відбуваються з ним, і в його житті.

Ми з сім'єю з задоволенням створили для вас Знахарського Лавку. Мами Любов, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп і консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, і м'ясні чіпси з нашими спеціями. Син Богдан допомагає нарізати чай і створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастилу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, свічники, букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей і дорослих, і проводжу консультації, що вказані на сайті. З нашими товарами, домашніми продуктами, послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити та придбати.

 

Щиро бажаємо вам фізичного і психічного здоров'я! Сили Духа! Радості в Душе!