+38 (067) 498-39-99 Пн.-Пт.: 10.00-19.00

Правова інформація

-Інформація, зображення, фото, на сайті gekata.com.ua. , являються особистістю інтернет магазину Знахарська Лавка-Родинна Лавка.  Використовувати, інформацію, зображення, фото, можна тільки з письмово дозволу ФОП Курякова Людмила Миколаївна. Направляйте прохання на пошту dietapsiholog@gmail.com.

-При копіюванні, переписуванні матеріалів з нашого сайту, вказуйте джерело інформації  gekata.com.ua. інтернет-магазин Знахарська Лавка-Родинна Лавка.

-Ніяку інформацію, зображення, фото, не можна змінювати, та використовувати окремо  від зв’язаних з ними матеріалів на нашому сайті.

-Замовляючи консультації, продукти харчування, товари, в нашому інтернет магазині, ви берете на себе відповідальність за використання продуктів і товарів, як вказано на етикетках, і як ми рекомендуємо. Ми не несемо відповідальність за неправильне неналежне використання, не дотримування термінів зберігання, норм безпеки, психологічних та знахарських рекомендацій, при використанні наших консультацій, рекомендацій, продуктів харчування, і товарів.

-Ви несете повну відповідальність за достовірність вказаних даних при регістрації на сайті, і замовленні.