+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Правова інформація

-Інформація, зображення, фото, на сайті gekata.com.ua. , являються особистістю інтернет магазину Знахарська Лавка-Родинна Лавка.  Використовувати, інформацію, зображення, фото, можна тільки з письмово дозволу ФОП Курякова Людмила Миколаївна. Направляйте прохання на пошту dietapsiholog@gmail.com.

-При копіюванні, переписуванні матеріалів з нашого сайту, вказуйте джерело інформації  gekata.com.ua. інтернет-магазин Знахарська Лавка-Родинна Лавка.

-Ніяку інформацію, зображення, фото, не можна змінювати, та використовувати окремо  від зв’язаних з ними матеріалів на нашому сайті.

-Інформацію, психологічні, знахарські консультаціїї, надаю по праву наявності медичної та психологічної освіти. Я Міла М'ята (Курякова Людмила Миколаївна) дипломований, сертифікований медичний психолог, гештальт консультант дитячий і сімейний, спеціаліст в області арт-терапії, консультант сексуальних дисфункцій і дисгармоній сімейних пар, медична сестра, консультант по збалансованому харчуванню, і в області нетрадиційної, народної медицини, таролог, рунолог, парапсихолог. Досвід роботи в медицині, з 1999 року, в психології з 2007 року, як у офіційних  медичних закладах, психологічних центрах, і приватна практика.

-Замовляючи консультації, продукти харчування, товари, в нашому інтернет магазині, ви берете на себе відповідальність за використання продуктів і товарів, як вказано на етикетках, і як ми рекомендуєм. Ми не несемо відповідальність за неправильне неналежне використання, не дотримування термінів зберігання, норм безпеки, психологічних та знахарських рекомендацій, при використанні наших консультацій, рекомендацій, продуктів харчування, і товарів.

-Ви несете повну відповідальність за достовірність вказаних даних при регістрації на сайті, і замовленні.


Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!«Дари природи, для життєвої сили.»