+38 (067) 498-39-99 Пн.-Сб.: 10.00-19.00

Про нас-Знахарська Лавка-Родинна Лавка


Вітаємо в інтернет-магазині Знахарська Лавка-Родинна Лавка!

З 24.02.2022 року, після повномасштабного вторгнення  росії в Україну, я надаю безкоштовну знахарську, психологічну  підтримку, таро прогнози на хвилюючі питання, допомогу людям, що рятуються від війни. Сім’ям, які вимушено перебувають в інших країнах, сім’ям, чоловіки яких захищають нашу землю, сім’ям, що залишились в Україні, й виживають в умовах війни.

Проживання, перебування тривалий час  в поганих житлових умовах, неякісне харчування, відсутність  питної води та їжі, проблеми в родині, розвивають хронічний стрес у дорослих й дітей, соматичні і психічні захворювання. Від стресостійкості батьків, від їх психічної  реакцій та поведінки, залежить рівень стресу, травматизації дитини, розуміння її власних переживань, проживання травматичного досвіду. Допомагаю оволодіти навичками допомоги дітям й батькам відновлення, опанування техніками зцілення, від перепадів настрою, замкнутості, поганою концентрацією уваги, порушення сну, появою нової звички яка шкодить здоров’ю дитини. В наслідок тривалого стресу, нервової напруги, втрата контролю над своїм життям, посилюється неконтрольований страх за своє життя, люди потребують  психоемоційної підтримки.  В умовах постійної тривоги ми вимушені приймати рішення, щоб вижити, а в умовах безпеки допомогти своїй психіці адаптуватися до нових умов життя в іншій країні. Жах після обстрілів, катувань, ґвалтувань, почуття сорому, агресії, провини, емоційне оціпеніння, сильна втома, коли у повній тиші чуєш сирену  якої немає,  паралізують і заважають пережити травматичний досвід, жити в період невизначеності. Від довготривалого стресу нервова система стає вразливою, призводить до змін в поведінці, посилюється схильність організму до різних захворювань, у чоловіків і жінок може порушуватися робота репродуктивної системи, підвищується стомлюваність, психічне виснаження, збільшується час для відновлення після хвороб й травм. Катастрофічні наслідки війни для здоров’я українців потрібно буде не один рік, і навіть десять, відновлювати, зцілювати за допомогою традиційних і не традиційних методів і способів медицини, психології, духовного розвитку. Допомагаю зцілити три складові в людини фізичну-тіло, психіка й психологія життя людини, та духовність-віра, совість, духовні уроки, доля. Якщо людина не вчиться приводити своє тіло до здоров’я, вона більше відчуває себе хворою, слабкою,  а ніж здоровою. Якщо людина не вчиться аналізувати психологію свого життя, її психіка швидко виснажується, й практично всі сфери життя руйнуються-сім’я, робота, здоров’я, самореалізація. Якщо людина не вчиться аналізувати духовні уроки, й живе не по совісті своїй, в неї завжди буде відчуття, що йде не своїм шляхом, живе не своїм життям, та не розуміє чому робить одні й ті ж помилки.  Втрата контролю над своїм життям, психічне і фізичне виснаження , в наслідок війни, поганих умов проживання, неякісна їжа вода, та їх відсутність, потребує зцілення тіла, психіки, й души. За допомогою життєво необхідних продуктів харчування, трав’яних зборів , молитов, психотехнік.

 

Наша родина готує для вас свіжий хліб, м’ясні чіпси, домашнє варення, консервацію, хвойні сиропи, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності. Готуємо домашні чаї, сімейні рецепти, з квітів трав фруктів, що вирощуємо, та збираємо в лісах, полях, які зберіг Бог від рашистів. Щоб кожного дня почувати себе в прекрасному настрої, мати достатню кількість енергії для життєдіяльності.  

Створюємо прикраси-обереги: браслети з афірмацією,підсвічники та аромопідставки з різноманітних природних матеріалів: глиняні підсвічники, глиняні аромопідставки на дерев'яних дощечках. Мандали різнокольорові,  мішечки з травами, мішечки з сіллю, обереги, прикраси-обереги: глиняні, металічні, шкіряні, дерев'яні, з травами та сіллю.

 Трави, фрукти, овочі, використовуємо, для чаїв, спецій, хліба, варення, консервації, благовонній, оберегів, ритуальних свічок, м’ясних чіпсів, сиропів. 

Наша Родина обожнює трав’яні чаї з різних рослин, трав, ягід, дерев, овочів, фруктів, коріння, горіхів, щоб заспокоїтися після робочого дня, наприклад, м'ятним чаєм з кропивою. А зранку випити фруктово-ягідний чай, з подорожником і ялинкою. Смакота і користь навколо, і всі рослини святі і цілющі. Раніше знахарі знали, що росте біля хати в людини, ті рослини їй потрібно споживати для здоров'я. Вийдеш у двір, зірвеш в чайник лободу, квіти яблуні, бадилля моркви, петрушки, та буряка, гарбузове насіння, гарбуз, квітка кульбаби, гілка малини, троянда. І такий збір подарує вам енергію, поживні речовини для організму, та насолоду від чаювання. 

Люди з давніх часів володіли знаннями та вміннями, про цілющі, властивості рослин, методи і способи фізичного і психічного оздоровлення, зцілення, і практикували в побуті. Тому Знахарство походить від поняття «знати», «відати», «цілити». Мудрість наших предків, передаємо з вуст в уста.

 Я, Міла М'ята (Курякова Людмила Миколаївна), дипломований, сертифікований,  медичний психолог, гештальт консультант дитячий та сімейний, спеціаліст в області арт-терапії, консультант сексуальних дисфункцій й дисгармоній сімейних пар,  медична сестра, консультант по збалансованому харчуванню, та в області нетрадиційної, народної медицини, таролог, рунолог, парапсихолог. Досвід роботи в медицині, з 1999 року, в психології з 2007 року, як у офіційних  медичних закладах, психологічних центрах, та приватна практика.

За роки медичної і психологічної практики допомоги людям у зміцненні психічного і фізичного здоров'я, покращення якості життя, створення гарної Долі,реалізації бажаного. Я зібрала для вас найкращі найефективніші рецепти і рекомендації, науково доказані, та альтернативні, по психології і парапсихології, офіційної медицини та народної. Так як людина це не тільки тіло, мозок, а Дух і Душа. Й для кожної складової в людині, потрібні свої інструменти впливу на проблеми, які відбуваються з нею та в її житті.

Ми з родиною залюбки створили для вас Знахарську Лавку. Мами Люба, Тамара, Галина, готують варення, хвойний сироп, консервацію, чоловік Дмитро пече для вас хліб, та готує з нашими спеціями м'ясні чіпси. Син Богдан, допомагає нарізати чаї та створювати обереги. Я готую спеції, чаї, фруктові чіпси, пастілу, створюю прикраси-обереги, свічки ритуальні, підсвічники,букети трав для окурювання приміщення. Створюю психологічні і містичні казки для дітей та дорослих, й проводжу консультації, що вказані у нас на сайті. З нашими товарами, домашніми продуктами та послугами, можна ознайомитися на сайті, замовити, й придбати. 

Щиро бажаємо вам здоров’я фізичного та психічного! Сили Духу! Радості в Душі!

Слава Україні! За нами правда! З нами Бог та цивілізований Світ!
«Дари природи, для життєвої сили.»